​Prognoza pogody na 1 marca

​Prognoza pogody na 1 marca © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:19, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:16. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 56 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 12 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zwiększając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

Średnia ocena to 3,7/5 na podstawie 6 recenzji

Pogoda w Polsce

+5°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+5°
Gdańsk
+7°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+6°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+7°
Kraków
+7°
Łódź
+7°
Wrocław
+7°
Poznań
+5°
Gdańsk
+5°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+6°
Lublin
+9°
Katowice
+8°
Białystok
+7°
Gdynia
+5°
Sosnowiec
+7°
Radom
+8°
Kielce
+7°
Toruń
+7°
Gliwice
+8°
Rzeszów
+8°
Zabrze
+8°
Wszystkie miasta