​Najgorsze z najgorszych: astrologowie nazwali znak Zodiaku z wyraźną negatywną energią

​Najgorsze z najgorszych: astrologowie nazwali znak Zodiaku z wyraźną negatywną energią © Pixabay

Tych ludzi warto omijać


Skorpiony nazywane są najbardziej negatywnymi przedstawicielami konstelacji zodiaku i nie bez powodu. Nie wybaczają urazy, dlatego nikt nie chce zdobyć wroga w osobie Skorpiona. A w komunikacji przedstawiciele tego znaku są agresywni i porywczy, mogą wyładować swój gniew na osobie z powodu drobiazgów.

Skorpiony uciekają się do skrajności, dlatego jeśli już kochają, to do szału, a jeśli nienawidzą, nie przestaną, dopóki nie zniszczą swojej ofiary. Wszyscy znają patologiczną zazdrość Skorpionów i ich bolesną mściwość.

Przeczytaj także

Wiele osób czuje się słabych i wyczerpanych po kontaktach ze Skorpionami. Ci ludzie są po prostu napędzani energią innych i robią to poprzez agresję i negatywność.

Prognoza w innych regionach

Wiedeń
+18°
Ankara
+16°
Ateny
+22°
Beijing
+22°
Berlin
+17°
Bogota
+12°
Brazylia
+19°
Budapeszt
+20°
Buenos Aires
+11°
Bukareszt
+17°
Kijów
+15°
Londyn
+8°
Madryt
+21°
Meksyk
+19°
Mińsk
+11°
Nowe Delhi
+36°
Paryż
+11°
Rzym
+19°
Taszkent
+24°
Warszawa
+14°
Wszystkie miasta

Usługi

Informacje prawne