​Prognoza pogody na 20 września

​Prognoza pogody na 20 września © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:18, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:39. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 20 min. Księżyc będzie wciąż znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 20 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wyniesie 17 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 48 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+23°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+20°
Rzeszów
+23°
Białystok
+20°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo