Prognoza pogody na 17 września

Prognoza pogody na 17 września © pixabay.com

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:14, natomiast zachód odbędzie się o godz. 18:46. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 32 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 15 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 27 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, wystąpią niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 15 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 19 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Termometry wskażą 26 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 18 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 21 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 23 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+12°
Olsztyn
Poznań
+12°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+12°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+11°
Opole
+9°
Rzeszów
+8°
Białystok
+13°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo