​Prognoza pogody na 16 września

​Prognoza pogody na 16 września © Pixabay

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:12, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:49. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 36 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano można oczekiwać bezchmurnej pogody. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia będzie wciąż bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 21 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady wciąż nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 21 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h, następnie zmniejszając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 23 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 19 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 35 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+10°
Opole
+8°
Rzeszów
+9°
Białystok
+13°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo