​Prognoza pogody na 15 września

​Prognoza pogody na 15 września © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:10, natomiast zachód odbędzie się o godz. 18:51. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 40 min. Księżyc znajdzie się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie bezchmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia nadal będzie utrzymywała się bezchmurna pogoda. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa. W Zakopanem rano można spodziewać się bezchmurnej pogody. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia będzie nadal będzie utrzymywała się bezchmurna aura. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie zwiększając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1026 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 19 ℃. W Zakopanem również będzie bezchmurne niebo. Temperatura wyniesie 16 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 24 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+10°
Opole
+8°
Rzeszów
+9°
Białystok
+13°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo