Prognoza pogody na 14 września

Prognoza pogody na 14 września © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:09, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:53. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 44 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 16 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 18 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, oczekiwane są przejaśnienia, ale też niewielkie opady. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 24 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+10°
Opole
+8°
Rzeszów
+9°
Białystok
+13°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo