Prognoza pogody na 13 września

Prognoza pogody na 13 września © Pixabay

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:07, natomiast zachód odbędzie się o godz. 18:56. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 48 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 31 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1010 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 25 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, wystąpią niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 28 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 25 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 28 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 22 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 23 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 14 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+10°
Opole
+8°
Rzeszów
+9°
Białystok
+13°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo