Prognoza pogody na 9 czerwca

Prognoza pogody na 9 czerwca © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:15, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:55. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 39 min. Księżyc wciąż będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal całkowicie zachmurzone. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 1 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie również będzie zmienne, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 23 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 16 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie pokryte przez chmury, przewidywane są opady. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 20 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 13 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+22°
Olsztyn
Poznań
+23°
Łódź
+24°
Lublin
+23°
Gorzów Wielkopolski
+24°
Warszawa
Kraków
+24°
Wrocław
+24°
Opole
+22°
Rzeszów
+25°
Białystok
+21°
Gdańsk
+22°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo