​Prognoza pogody na 7 czerwca

​Prognoza pogody na 7 czerwca © Pixabay

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:16, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:53. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 37 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 24 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 2 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, a jego prędkość zwiększy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 24 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są opady. Temperatura wyniesie 15 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 22 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+18°
Łódź
+17°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+19°
Warszawa
Kraków
+19°
Wrocław
+18°
Opole
+16°
Rzeszów
+18°
Białystok
+17°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo