​Prognoza pogody na 6 czerwca

​Prognoza pogody na 6 czerwca © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:16, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:52. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 35 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 24 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 23 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 23 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 22 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 32 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+16°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+15°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo