​Prognoza pogody na 3 czerwca

​Prognoza pogody na 3 czerwca © Pixabay

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:18, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:49. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 30 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano można spodziewać się bezchmurnej pogody. Termometry wskażą 6 ℃. W ciągu dnia nadal będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 16 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1024 hPa. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Termometry wskażą 4 ℃. W ciągu dnia będzie już bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie. Termometry wskażą 7 ℃. W ciągu dnia bezchmurna pogoda będzie się utrzymywała. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa.
Wieczorem
W stolicy kraju będzie bezchmurnie. Termometry wskażą 16 ℃. W Zakopanem również będzie bezchmurne niebo. Temperatura wyniesie 12 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny mieć miejsca. Termometry wskażą 16 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 8 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+16°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+14°
Rzeszów
+17°
Białystok
+17°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo