​Prognoza pogody na 31 maja

​Prognoza pogody na 31 maja © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:21, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:46. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 25 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie małe, opady się nie pojawią. Temperatura wzrośnie do 21 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie wciąż będzie małe, opady nadal nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 21 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie zwiększając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1023 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie 16 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 32 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+16°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+14°
Rzeszów
+17°
Białystok
+17°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo