​Tych znaków zodiaku nie można przekląć: znajdują się pod ochroną sił wyższych

​Tych znaków zodiaku nie można przekląć: znajdują się pod ochroną sił wyższych © Pixabay

Niektórzy przedstawiciele kręgu zodiaku od urodzenia są pod patronatem Wszechświata


Pierwsze miejsce wśród nich zajmują Skorpiony. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, żadne spiski przeciwko nim nie zadziałają, bo oni sami mają magiczne zdolności i mogą z łatwością odeprzeć ataki wroga. Jednak mają też słabe strony – rodzinę i zdrowie, więc rozmawiają na ten temat wyjątkowo niechętnie, by uniknąć niebezpieczeństwa.

Bliźnięta są uważane za nie mniej silne. Udaje im się uniknąć nie tylko umieszczonych pułapek energetycznych, ale także nieświadomie wyrządzić szkody innym. Ten znak powietrzny charakteryzuje się niekontrolowaną chęcią krytykowania wszystkich wokół, a złe i nieostrożne słowa mogą czasem przypadkowo wyrządzić krzywdę.

Przeczytaj także

Ryby to kolejne odblaski złych zaklęć. Co więcej, jeśli masz szczęście rozgniewać przedstawiciela żywiołu wody, przygotuj się na najpotężniejszy ładunek kłopotów. Wystarczy jedno ich spojrzenie, aby życie zhańbionej osoby zamieniło się w prawdziwe piekło. Mają wrodzony dar odbijania negatywności innych ludzi, więc nie warto nawet próbować użyć przeciwko nim magii.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 52 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+23°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+20°
Rzeszów
+23°
Białystok
+20°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo