​Horoskop na 28 maja 2023

​Horoskop na 28 maja 2023 © Pixabay

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W ostatni weekend maja Baran nie powinien planować żadnych ważnych ani trudnych spraw. Aby uzyskać jakościowy reset emocjonalny, zrelaksuj się z rodziną lub przyjaciółmi lub zaangażuj się w działania, które Cię inspirują. Podaruj sobie ten dzień.

Przeczytaj także

Byk

Wskazane jest, aby Byk poświęcił sobie ostatni weekend maja. Dziś będziesz mieć zrównoważony stan wewnętrzny i dobry nastrój. To wystarczy, aby zadowolić siebie i swoich bliskich przyjemnymi emocjami podczas wspólnego spędzania czasu.

Bliźnięta

Bliźnięta powinny ostatnią niedzielę maja poświęcić na odpoczynek. Zachwyć siebie i swoich bliskich wspólną rozrywką i zabawą. Jednak dzisiaj nie bądź z nikim zbyt szczery, ryzykujesz, że powiesz za dużo.W poniedziałek Bliźnięta powinny iść na kompromisy. Dzięki temu dzisiaj będziesz w stanie nie tylko poprawić złe relacje z kimś z otoczenia, ale także zakończyć każdą dyskusję lub kłótnię na swoją korzyść. W tym dniu częściej słuchaj swojej intuicji.

Rak

Rakom zaleca się poświęcenie niedzieli dla siebie. Może to być dbanie o swój wygląd, zabiegi spa, masaże, joga itp. Te zajęcia pomogą przywrócić równowagę energetyczną i poprawić nastrój.

Lew

Ostatnia niedziela maja zapewni Lwom dobry nastrój. To dobry dzień na wzmacnianie relacji z bliskimi i partnerami biznesowymi. Działania nastawione na cele charytatywne też nie będą złe.

Panna

Panny powinny ten dzień poświęcić na odpoczynek i rozrywkę. Poświęć ostatnią niedzielę maja na zaspokojenie własnych pragnień. To nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także przywróci siły przed rozpoczęciem nowego tygodnia pracy.

Waga

W ostatnią niedzielę maja Wadze nie zaleca się angażowania w żadne ważne sprawy, a ponadto nie będzie miały takiej ochoty. Dlaczego więc nie mieć trochę zabawy i relaksu. Tylko w tym dniu kontroluj swoje wydatki finansowe.

Skorpion

Dobry dzień dla Skorpionów na odpoczynek i komunikację z drugą połówką. Może spotkacie się dzisiaj, aby omówić życzenia i plany na najbliższą przyszłość. Niezły dzień na komunikację z przyjaciółmi lub krewnymi.

Strzelec

Strzelce w związku małżeńskim ostatnią niedzielę maja powinny spędzić ze swoimi bliskimi. Samotni przedstawiciele znaku tego dnia, ze względu na swoją szczególną atrakcyjność, mają okazję nawiązać ciekawe znajomości.

Koziorożec

W ostatnią niedzielę maja Koziorożcom zabrania się nie tylko wykonywania pracy, ale także myślenia o niej. Dzisiejsza praca nie przyniesie prawie żadnych korzyści. Dlatego lepiej dobrze odpocząć w tym dniu. Bądź jednak oszczędny w wydatkach.

Wodnik

W niedzielę Wodnik może czuć się bardzo zmęczony. Oczywiste jest, że nie można mówić o żadnej pracy. Odpoczywaj dobrze, tego dzisiaj potrzebujesz. Bez względu na to, jak potoczy się ten dzień, zrelaksuj się i płyń z prądem, ciesząc się życiem.

Ryby

Pożądane jest, aby Ryby spędziły ostatnią niedzielę maja z rodziną. Dostarczy Ci to wielu przyjemnych emocji i da możliwość dobrego wypoczynku przed rozpoczęciem tygodnia pracy. Niezły dzień na planowanie zakupów lub spotkania z gośćmi.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 26 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+16°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+15°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo