​Prognoza pogody na 27 maja

​Prognoza pogody na 27 maja © Pixabay

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:24, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:41. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 16 min. Księżyc znajdzie się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie bezchmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia bezchmurna pogoda będzie się utrzymywać, opady nie będą mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 15 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1026 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 41 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+8°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo