Prognoza pogody na 24 maja

Prognoza pogody na 24 maja © pixabay.com

prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:27, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:38. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 11 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, również z przejaśnieniami, opady się nie pojawią. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, bez istotnych opadów. Temperatura wzrośnie do 18 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zmniejszając się do 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 20 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+10°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+12°
Opole
+12°
Rzeszów
+9°
Białystok
+11°
Gdańsk
+12°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo