Nie powierzaj im swoich sekretów: trójka głównych plotkarzy wśród znaków zodiaku

Nie powierzaj im swoich sekretów: trójka głównych plotkarzy wśród znaków zodiaku © pixabay.com

Lepiej pomyśl dwa razy, zanim opowiesz im swoje tajemnice


Bliźnięta

Bliźniętami rządzi Merkury, który jest planetą komunikacji, dlatego te osoby uwielbiają rozmowy, podczas których mogą ujawnić wszystkie znane im sekrety i plotki. Są tak pochłonięci rozmową, że czasami tajemnice wymykają się im, zanim zdadzą sobie sprawę, że coś powiedzieli. Ponadto, aby historia była bardziej interesująca, znaki te mogą dodawać do niej «kolory», często przesadzając i zniekształcając fakty.

Skorpion

Ten tajemniczy znak wodny uwielbia wzbudzać dramaty. Mogą rozsiewać plotki i udawać, że nie mają z tym nic wspólnego. Skorpiony są zdolne do manipulacji, aby uzyskać pożądane informacje i usłyszeć obcy sekret, ale jeśli jesteś dobrym przyjacielem Skorpiona, nie powinieneś bać się jego ciemnej strony. Jeśli chodzi o ich własne sekrety, są pod kluczem, ale jeśli chodzi o cudze, to już dawno przestali być takimi.

Strzelec

Przeczytaj także

Strzelcy, wiedząc o tajemnicy, są tak podekscytowani, że po prostu nie mogą się powstrzymać przed powiedzeniem jej komuś innemu. Strzelec to typ osoby, która chce zrobić komuś niespodziankę w dniu swoich urodzin, ale wcześniej pyta, czy ta osoba chce otrzymać niespodziankę. Ich gadatliwości nie można nazwać złą, po prostu trudno im powstrzymać się od podzielenia się z kimś tym, co usłyszą i emocjami, jakie z tego wynikają. Dzielą się sekretami bez złych intencji, dzieje się to w jednej chwili i nawet jeśli Strzelec od razu tego pożałował, niestety, że nie można tego cofnąć.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+16°
Łódź
+15°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+16°
Opole
+15°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo