Prognoza pogody na 24 maja

Prognoza pogody na 24 maja © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:28, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:37. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 9 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie są nadal przewidywane. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zwiększy się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem niebo też nie będzie widoczne, istotne opady się nie pojawią. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 17 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 8 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+14°
Łódź
+14°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+14°
Rzeszów
+14°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+14°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo