​Prognoza pogody na 23 maja

​Prognoza pogody na 23 maja © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:29, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:36. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 6 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady się nie pojawią. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie również będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia wciąż będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 21 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1013 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, wystąpią opady. Temperatura wyniesie 17 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 19 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 30 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+14°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+16°
Wrocław
+15°
Opole
+15°
Rzeszów
+15°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo