​Prognoza pogody na 21 maja

​Prognoza pogody na 21 maja © Pixabay

Prognoza pogody na niedzielę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:31, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:33. Dzień potrwa zatem 16 godz. i 1 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie też będzie zmienne, opady nadal nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 19 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie zmniejszając się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 19 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady. Temperatura wyniesie 16 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃.

Średnia ocena to 4,4/5 na podstawie 14 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+16°
Łódź
+15°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+16°
Opole
+15°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo