Prognoza pogody na 20 maja

Prognoza pogody na 20 maja © pixabay.com

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:33, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:31. Długość dnia wyniesie zatem 15 godz. i 58 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 12 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie zmniejszając się do 16 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Termometry wskażą 9 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Termometry wskażą 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Termometry wskażą 9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 16 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 15 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 19 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, wystąpią niewielkie opady. Temperatura wyniesie 16 ℃.

W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, nie powinno padać. Termometry wskażą 16 ℃.

Średnia ocena to 4,4/5 na podstawie 10 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+14°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+16°
Wrocław
+15°
Opole
+15°
Rzeszów
+15°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo