​Prognoza pogody na 19 maja

​Prognoza pogody na 19 maja © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:34, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:30. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 55 min. Księżyc znajdzie się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, wystąpią niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal niewidoczne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 15 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie zwiększając się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są opady. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Gdańsku niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 15 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+14°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+16°
Wrocław
+15°
Opole
+15°
Rzeszów
+15°
Białystok
+16°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo