​Prognoza pogody na 17 maja

​Prognoza pogody na 17 maja © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:37, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:27. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 49 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, opady będą się utrzymywać. Temperatura wyniesie 12 ℃. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo również będzie całkiem pokryte przez chmury, opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem niewidoczne, opady wciąż nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 13 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W Zakopanem niebo także będzie całkowicie zachmurzone, będą występować opady. Temperatura wyniesie 7 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 47 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+17°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+19°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo