Horoskop na 14 maja 2023

Horoskop na 14 maja  2023 © Pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Ważne jest, aby dotrzymać danej obietnicy, a jeśli się to nie udało, od razu się do tego przyznać. Istnieje ryzyko wielkiej kłótni z bliską osobą. Bądź wymagający wobec siebie, walcz ze słabościami i niskimi pobudkami. Być może będziesz kuszony, sprowokowany do oszustwa lub zdrady. Nie pozwól sobie na to. Przechodząc przez mękę z godnością, wzmocnisz związek.
Byk
Niedziela to także dzień wolny dla Byka, który cały czas myśli o pracy i zapomina o odpoczynku. Pozwól sobie dziś na dłuższy sen, zrelaksuj się i zregeneruj siły. Nie przemęczaj się tego dnia, bo inaczej trudno będzie Ci się przystosować do nadchodzącego tygodnia pracy.
Bliźnięta
Jest mało prawdopodobne, aby Bliźnięta wykonywały jakąkolwiek pracę w niedzielę. Będzie Ci bardzo trudno skoncentrować się na niektórych sprawach, a pragnienie nie będzie znaczące. Możesz więc zaplanować odpoczynek na ten dzień i spędzić czas według własnego uznania.
Rak
W niedzielę Raki będą wyróżniać się od otoczenia pogodnym nastrojem. Będziesz chciał pozytywnych emocji. Weź więc odpowiedzialność za zorganizowanie przyjemnego czasu wolnego dla siebie i osób, na których Ci zależy.
Lew
Lew powinien poświęcić niedzielę na pożyteczne rzeczy dla swoich bliskich. Dbanie o ich potrzeby tylko wzmocni Wasze relacje rodzinne. Niezły dzień na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i działaniach twórczych.
Panna
Niezależnie od tego, co Panny robią w niedzielę, nie powinny zapominać o odpoczynku. W przeciwnym razie bardzo trudno będzie Ci jutro dostosować się do trybu pracy. Dzień sprzyja zarówno rozwiązywaniu domowych problemów, jak i aktywnemu wypoczynkowi.
Waga
W niedzielę Wagi powinny dobrze się wyspać i poświęcić więcej czasu dla siebie. Miałeś pracowity i produktywny tydzień pracy, który wymagał znacznego wydatku energetycznego. Dlatego dzisiaj skup się na odbudowie sił.
Skorpion
W niedzielę Skorpiony powinny być przygotowane na to, że bliscy mogą próbować zmienić swoje plany. Broń swojego zdania grzecznie, bez obrażania przeciwników, ale nie trać czasu na puste rozmowy. Ostateczną decyzję zostaw sobie.
Strzelec
Jeśli Strzelec nie chciał pracować w niedzielę, nie należy tego robić. Najważniejsze dla Ciebie dzisiaj powinno być przywrócenie własnej równowagi energetycznej. Wszystkie Twoje sprawy mogą poczekać, ale zdrowie nie.
Koziorożec
Koziorożce w niedzielę powinny iść na kompromisy, aby uniknąć sytuacji konfliktowych z bliskimi.Uważaj na słowa i w żadnym wypadku nie daj upustu negatywnym emocjom. Zachowaj spokój wobec krytyki kierowanej pod Twoim adresem przez tych, którzy Cię kochają, z reguły jest ona obiektywna.
Wodnik
W niedzielę Wodnik powinien odłożyć ważne sprawy. Lepiej poświęcić więcej uwagi swoim bliskim i przyjaciołom. Dziś mogą zwrócić się do Ciebie o radę lub pomoc. Jednak nie bądź zbyt otwarty wobec innych ludzi na temat swojego życia osobistego.
Ryby
W niedzielę Ryby powinny wysłuchać życzeń i opinii swoich bliskich i przyjaciół. Nie należy wywierać na nich presji, broniąc swojego stanowiska w jakiejkolwiek sprawie. Inaczej zamiast decyzji pozytywnej otrzymasz negatywną, a do tego porcję krytyki.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 30 recenzji

Pogoda w Polsce

+25°
Olsztyn
Poznań
+24°
Łódź
+23°
Lublin
+26°
Gorzów Wielkopolski
+25°
Warszawa
Kraków
+27°
Wrocław
+27°
Opole
+23°
Rzeszów
+23°
Białystok
+21°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+24°
Szczecin
+24°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+25°
Kraków
+24°
Łódź
+24°
Wrocław
+27°
Poznań
+24°
Gdańsk
+21°
Szczecin
+26°
Bydgoszcz
+25°
Lublin
+23°
Katowice
+25°
Białystok
+23°
Częstochowa
+23°
Gdynia
+21°
Sosnowiec
+24°
Radom
+24°
Kielce
+23°
Toruń
+24°
Gliwice
+26°
Rzeszów
+23°
Zabrze
+26°
Wszystkie miasta