Prognoza pogody na 5 maja

Prognoza pogody na 5 maja © pixabay.com

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:57, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:08. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 10 min. Księżyc znajdzie się w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, pojawią się niewielkie opady. Temperatura utrzyma się na poziomie 10 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 15 ℃.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są już przewidywane. Temperatura wzrośnie do 7 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zwiększając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1026 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady też nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 13 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo