​Prognoza pogody na 3 maja

​Prognoza pogody na 3 maja © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:00, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:04. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 56 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie wciąż niewidoczne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, istotne opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W Zakopanem też będzie pochmurnie, oczekiwane są opady. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 30 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo