Te znaki będą miały wielkie szczęście w maju: astrologowie wymienili trzy konstelacje

Te znaki będą miały wielkie szczęście w maju: astrologowie wymienili trzy konstelacje © pixabay.com

Księżyc przyniesie im szczęście i pomyślność finansową


Byk

Przedstawiciele tego znaku, którzy nie znaleźli jeszcze ukochanej osoby, w końcu spotkają swój los. Już na pierwszy rzut oka będzie zrozumiałe, że jest to osoba, z którą będą chcieli spędzić całe życie. Prawdopodobnie do końca tego roku wezmą ślub. Astrologowie ostrzegają Byka, że powinien popracować nad cierpliwością i umiejętnością pójścia na kompromis, żeby jego związek stał się naprawdę harmonijny. Eksperci twierdzą też, że Byk powinien poczekać na awans.

Lew

W maju wszystko ułoży się dla nich samo, bez większego wysiłku. Sprawy ułożą się idealnie. Lwy otrzymają korzystną ofertę, która zapewni im dodatkowy dochód. Przedstawiciele tego znaku będą mogli również dostać urlop i dobrze odpocząć. Odpoczynek i spotkania z nowymi osobami dadzą im możliwość nabrania sił przed nowymi osiągnięciami.

Strzelec

Strzelec będzie miał w maju dużo szczęścia. W pracy ich wytrwałość zostanie zauważona i nagrodzona znaczną premią. Ponadto kierownictwo zaoferuje przedstawicielom tego znaku stanowisko, o którym marzyli od dawna. W życiu osobistym wszystko rozwinie się nie mniej doskonale: astrologowie twierdzą, że Strzelec otrzyma ofertę ręki i serca lub sam zdecyduje się na taki krok.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 42 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+20°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+20°
Białystok
+19°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo