​Prognoza pogody na 27 kwietnia

​Prognoza pogody na 27 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:12, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:54. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 41 min. Księżyc znajdzie się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 9 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie będzie istotnie padać. Temperatura wyniesie 6 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 8 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 30 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+5°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+5°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+6°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+3°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo