Horoskop na 22 kwietnia 2023

Horoskop na 22 kwietnia 2023 © Getty Images

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Dziś Baranowi uda się wszystko, niezależnie od tego, której sprawy się podejmie. Jesteś pewny swoich umiejętności i zdecydowanie dążysz do upragnionego celu. Nie ma dla Ciebie przeszkód w wykonywaniu jakiejkolwiek pracy. Sprzyjający czas na romantyczne randki i spotkania z przyjaciółmi.

Byk

W sobotę Byk będzie pełen ciekawych pomysłów i planów na przyszłość. To dobry moment, aby zastanowić się nad tym, jak w najbliższym czasie budować swoje życie oraz dokąd zmierzać dalej. Twoja intuicja będzie dziś Twoim najlepszym doradcą.

Bliźnięta

Przeczytaj także

W sobotę Bliźnięta powinny nastawić się pozytywnie i odpędzić wszelkie negatywne myśli. Dzisiaj nie jest dobry dzień na wyjaśnienia i emocjonujące rozmowy z innymi ludźmi. Lepiej poświęć czas na to, co naprawdę lubisz.

Rak

W sobotę Raki powinny poświęcić czas na swoje ulubione rzeczy, aby spędzić dzień spokojnie i pożytecznie. Nie rozpraszaj się tym, co nie sprawia Ci przyjemności. Nie zwracaj też uwagi na drobiazgi i nie wywołuj z ich powodu napięć w relacjach z innymi.

Lew

W sobotę Lwy po raz kolejny nie powinny podejmować żadnego ryzyka. Szczególnie w relacjach z ludźmi. Osoby niegodne zaufania często szukają Twojej przyjaźni, potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie. Bądź rozważny we wszystkich kontaktach z innymi.

Panna

Dziś Panny mogą zostać zmuszone do przystosowania się do zmieniających się okoliczności. Najważniejsze w tej sytuacji, to zachować spokój i rozwagę. Spróbuj zmienić swoje spojrzenie na to, co się dzieje, a może znajdziesz w tym coś pozytywnego.

Waga

Wagi powinny poświęcić sobotę pracy indywidualnej. Bez pomocy z zewnątrz szybciej i lepiej poradzisz sobie ze swoimi sprawami. Dobry dzień na planowanie przyszłości i krótkie wycieczki.

Skorpion

Dla Skorpionów lepiej będzie, gdy spędzą ten dzień na pracy, a jeśli zostaną w domu - mogą poświęcić czas na sprzątanie i porządkowanie wielu drobnych rzeczy. Aby uniknąć niepotrzebnych problemów, nie próbuj udowadniać wszystkim, że masz rację. Nie zaszkodzi też wybrać się na długi spacer tego dnia.

Strzelec

Sobota będzie pomyślna i pełna wydarzeń dla Strzelców. Co najważniejsze, nie spiesz się z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji. Spędź tego dnia więcej czasu z bliskimi. Po południu można zorganizować wspólną zabawę itp.

Koziorożec

Trudny dzień dla Koziorożców. Jeśli jednak nie jesteś leniwy, możesz wiele osiągnąć. Nie odkładaj więc spraw na później. Zajmij się kwestiami, które od dawna wymagają rozwiązania i pozytywnie patrz na życie.

Wodnik

Dobry dzień dla Wodnika pod względem kontaktów biznesowych. Dziś będziesz mógł nie tylko rozpocząć nową sprawę, ale także poszerzyć krąg podobnie myślących ludzi i sojuszników. Nie jest jednak wskazane dokonywanie tego dnia drogich zakupów. Przełóż takie sprawy na kolejny dzień.

Ryby

W tym dniu Ryby będą musiały rozwiązać wiele zadań. Jasne jest, że po południu poczujesz się zmęczony. Dlatego poświęć wieczorny czas na odpoczynek i przyjemność. Doskonale wiesz, że Twoje zasoby energetyczne nie są nieograniczone i trzeba je odnawiać.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 14 recenzji

Pogoda w Polsce

+24°
Olsztyn
Poznań
+23°
Łódź
+24°
Lublin
+24°
Gorzów Wielkopolski
+25°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+22°
Rzeszów
+24°
Białystok
+21°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+24°
Szczecin
+24°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+25°
Kraków
+20°
Łódź
+23°
Wrocław
+22°
Poznań
+23°
Gdańsk
+21°
Szczecin
+25°
Bydgoszcz
+24°
Lublin
+24°
Katowice
+17°
Białystok
+24°
Częstochowa
+18°
Gdynia
+21°
Sosnowiec
+18°
Radom
+24°
Kielce
+21°
Toruń
+24°
Gliwice
+18°
Rzeszów
+22°
Zabrze
+18°
Wszystkie miasta