​Prognoza pogody na 19 kwietnia

​Prognoza pogody na 19 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:29, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:40. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 11 min. Księżyc będzie znajdował się jeszcze w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady będa się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, będą występować opady. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady. Temperatura wzrośnie do 6 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1018 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W Zakopanem niebo także będzie całkowicie pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 5 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady. Na termometrach zobaczymy 7 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 18 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+19°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+21°
Opole
+21°
Rzeszów
+18°
Białystok
+19°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+21°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo