​Prognoza pogody na 11 kwietnia

​Prognoza pogody na 11 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:46, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:27. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 40 min. Księżyc będzie wciąż znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, wciąż nie powinny wystąpić opady. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 13 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1013 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 7 ℃. W Gdańsku niebo też będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+18°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo