​Prognoza pogody na 9 kwietnia

​Prognoza pogody na 9 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na niedzielę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:51, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:23. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 32 min. Księżyc będzie wciąż znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 8 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zwiększając się do 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 3 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 7 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 23 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo