​Prognoza na 3 kwietnia

​Prognoza na 3 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:05, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:13. Dzień potrwa zatem 13 godz. i 7 min. Księżyc wciąż będzie w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 21 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo