Prognoza na 2 kwietnia

Prognoza na 2 kwietnia © Good Fon

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:07, natomiast zachód odbędzie się o godz. 19:11. Długość dnia wyniesie zatem 13 godz. i 3 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady. Termometry wskażą 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura utrzyma się na poziomie 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie zwiększając się do 19 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, wystąpią niewielkie opady. Termometry wskażą 3 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wyniesie 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, a jego prędkość zmniejszy się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nadal nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 35 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 33 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 5 ℃.

W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃.

W Gdańsku będzie bezchmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Termometry wskażą 3 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 15 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+23°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+21°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+19°
Opole
+20°
Rzeszów
+21°
Białystok
+23°
Gdańsk
+22°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+23°
Szczecin
+24°
Bydgoszcz

Wideo