​Prognoza na 1 kwietnia

​Prognoza na 1 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:09, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:09. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 59 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie w całości pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, pojawią się opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal całkowicie pokryte przez chmury, opady deszczu utrzymają się. Temperatura spadnie do 5 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zwiększy się do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 998 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem niebo też będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 6 ℃. W Gdańsku niebo również nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 39 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+8°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+10°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+9°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo