​Prognoza pogody na 29 marca

​Prognoza pogody na 29 marca © Pixabay

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:16, natomiast zachód odbędzie się o godz. 19:04. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 47 min. Księżyc znajdzie się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 2 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1023 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 2 km/h, następnie zwiększając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkiem pokryte przez chmury, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku niebo też nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 21 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+8°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+10°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+9°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo