​Prognoza pogody na 28 marca

​Prognoza pogody na 28 marca © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:19, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:02. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 43 min. Księżyc będzie znajdował się jeszcze w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, będą występować opady śniegu. Temperatura wzrośnie do -3 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, niewielkie opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 1 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 27 km/h, następnie zmniejszając się do 25 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa i będzie nieco wzrastać.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są opady śniegu. Temperatura wyniesie -4 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 20 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+19°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo