​Prognoza pogody na 24 marca

​Prognoza pogody na 24 marca © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:28, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:55. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 27 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 26 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1006 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku niebo także będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 11 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 10 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+22°
Olsztyn
Poznań
+23°
Łódź
+21°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+24°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+21°
Białystok
+20°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo