​Prognoza pogody na 21 marca

​Prognoza pogody na 21 marca © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:35, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:50. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 15 min. Księżyc znajdzie się w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie pokryte przez chmury, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 15 km/h, następnie zmniejszając się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie zmniejszając się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 4 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 24 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+18°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo