​Prognoza pogody na 16 marca

​Prognoza pogody na 16 marca © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:47, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:42. Dzień potrwa zatem 11 godz. i 54 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie małe zachmurzenie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, mogą występować niewielkie opady śniegu. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. W Gdańsku rano będzie małe zachmurzenie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, istotne opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 5 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, istotne opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 39 recenzji

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+10°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+8°
Warszawa
Kraków
+8°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+8°
Białystok
+6°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+6°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+8°
Kraków
+8°
Łódź
+8°
Wrocław
+8°
Poznań
+6°
Gdańsk
+6°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+10°
Katowice
+8°
Białystok
+8°
Gdynia
+6°
Sosnowiec
+8°
Radom
+9°
Kielce
+8°
Toruń
+7°
Gliwice
+9°
Rzeszów
+9°
Zabrze
+9°
Wszystkie miasta