Prognoza na 9 marca

Prognoza na 9 marca © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:03, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:29. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 26 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 16 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1001 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 15 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 997 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1002 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 13 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+10°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+11°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo