​Prognoza pogody na 3 marca

​Prognoza pogody na 3 marca © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:16, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:18. Długość dnia wyniesie zatem 11 godz. i 1 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie atmosferycznie sięgnie 1016 hPa. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą -4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1016 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno jednak padać. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h, następnie zmniejszając się do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1016 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 5 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku zachmurzenie również będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 5 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 50 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+20°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+22°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+20°
Białystok
+19°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo