Prognoza pogody na 1 marca

Prognoza pogody na 1 marca © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:21, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:15. Długość dnia wyniesie zatem 10 godz. i 53 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie zmniejszając się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

W Zakopanem rano będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia nadal można spodziewać się bezchmurnego nieba. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie również będzie zmienne, opady wciąż nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zmniejszając się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

W Zakopanem będzie bezchmurnie, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 0 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 12 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+17°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+17°
Opole
+16°
Rzeszów
+18°
Białystok
+16°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo