​Prognoza pogody na 23 lutego

​Prognoza pogody na 23 lutego © pixabay.com

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:34, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:04. Długość dnia wyniesie zatem 10 godz. i 29 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu
W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie zmniejszając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 25 km/h, następnie zmniejszając się do 22 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa.
Wieczorem
W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie 4 ℃. W Gdańsku niebo też nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 17 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo