Prognoza pogody na 19 lutego

Prognoza pogody na 19 lutego © pixabay.com

prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:42, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:56. Długość dnia wyniesie zatem 10 godz. i 14 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu
W Warszawie rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Termometry wskażą 3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, a jego prędkość zwiększy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu. Termometry wskażą 3 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 2 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1006 hPa.

Wieczorem
W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, wystąpią niewielkie opady deszczu. Termometry wskażą 4 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie, opady nie powinny się pojawić. Termometry wskażą 4 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 31 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo