​Trzy najbardziej leniwe znaki zodiaku

​Trzy najbardziej leniwe znaki zodiaku © Pixabay

Ci ludzie uwielbiają leżeć na kanapie i cieszyć się brakiem zbędnych spraw


Waga

Przedstawiciele tego znaku naprawdę nie lubią problemów, a jeszcze bardziej nienawidzą ich rozwiązywania. Waga woli, gdy wszystko w życiu jest przyjemne i łatwe, bez dodatkowego wysiłku. Nienawidzą stresu, więc najmniejsze kłopoty i rozwiązywanie problemów odkładają na później, odmawiając codziennego zabierania się do pracy. Pracują tylko wtedy, gdy mają nastrój lub energię, ale praca nigdy nie jest ich priorytetem w życiu. Bardziej aktywny i wesoły partner może pomóc Wagom uporać się z lenistwem.

Przeczytaj także

Byk

Ten znak preferuje głęboki spokój i harmonię. Bardzo lubi czuć i widzieć wokół siebie komfort, dlatego każdego dnia będzie ulepszać swoją przestrzeń, nie szczędząc wysiłku i czasu. Ciężką pracę traktuje jednak w odwrotny sposób. Ponadto nie lubi mieć pewnych obowiązków. Jeśli wszystko za bardzo irytuje Byka, zacznie zachowywać się jak małe dziecko.

Lew

Lwy są przyzwyczajone do otaczania się wszystkim, co najlepsze i poświęcają więcej czasu i uwagi zaspokajaniu swoich potrzeb niż pracy czy sprawom wymagającym odpowiedzialności. Starczy im sił, czasu i energii na zorganizowanie niezapomnianej imprezy, ale na pewno nie będzie im się chciało sprzątać domu. W pracy Lew może z radością podjąć się ciekawego projektu, nawet jeśli jego ukończenie wymaga dużego wysiłku. Jednak po prostu nienawidzi codziennych prac domowych.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 40 recenzji

Pogoda w Polsce

+6°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+5°
Gdańsk
+7°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+7°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+7°
Kraków
+10°
Łódź
+7°
Wrocław
+9°
Poznań
+7°
Gdańsk
+5°
Szczecin
+7°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+7°
Katowice
+12°
Białystok
+7°
Częstochowa
+10°
Gdynia
+5°
Sosnowiec
+12°
Radom
+7°
Kielce
+7°
Toruń
+7°
Gliwice
+12°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+12°
Wszystkie miasta