Prognoza pogody na 14 lutego

Prognoza pogody na 14 lutego © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:52, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:47. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 54 min. Księżyc będzie znajdował się w trzeciej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1032 hPa.

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 1 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1035 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 7 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zmniejszając się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1033 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie -1 ℃.

W Gdańsku będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 37 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo