Rzadkie marnotrawcy: nazwane znaki Zodiaku, które lubią marnować pieniądze

Rzadkie marnotrawcy: nazwane znaki Zodiaku, które lubią marnować pieniądze © pixabay.com

Na drodze do dobrobytu ludzie urodzeni pod tymi znakami po prostu nie mają czasu na zarabianie pieniędzy, ponieważ zawsze wydają więcej


Ryby

Emocje często przeważają nad racjonalną stroną świadomości, która, chociaż próbuje powstrzymać Ryby przed kolejną porażką finansową, bardzo rzadko się to udaje. Astrologowie nazywają takich ludzi marzycielami. Lubią przedstawiać się jako bogaci i odnoszący sukcesy, ale nie mają pojęcia, jak z zyskiem sprzedać swoje umiejętności i pokazać talenty.

Strzelec

Te znaki, być może cięższe niż inne, mają dobrobyt i wygodne życie. Wszystko jest winą ich nieodpartej i niewyczerpanej chęci zakupu. Co więcej, to, co dokładnie kupić, nie ma znaczenia. Sprawia im przyjemność sam proces posiadania czegoś nowego.

Strzelcy uwielbiają wrażenia i nowe doświadczenia, więc często wydają ogromne pieniądze na podróże na kredyt, wynajem mieszkań, na które nie stać, lub drogie prezenty dla nieznanych osób.

Bliźnięta

Starają się rozwijać wszechstronnie i łatwo za to płacą. Chętnie angażują się w nowe pomysły i hobby, w które zawsze są gotowi zainwestować całą swoją duszę i pieniądze. Osoby urodzone pod tym znakiem są niejako stworzone do wydawania pieniędzy i nie mają żadnych hamulców pod względem wydatków.

Według astrologów Bliźnięta na odległość strzału armatniego jest zabronione wpuszczanie do inwestycji lub kryptowalut. To samo dotyczy hazardu i innych wątpliwych inwestycji.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 44 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo