​Horoskop na 09 lutego

​Horoskop na 09 lutego © Pixabay

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Baran może spodziewać się pozytywnego czwartku. Dziś po prostu będziesz przepełniony ciekawymi pomysłami. Aby jednak ten dzień minął z pożytkiem, kontroluj swój stan emocjonalny.

Przeczytaj także

Byk

W czwartek Byk powinien skupić swoją uwagę na wypełnianiu doraźnych obowiązków. Nie skupiaj się na rozmowach z kolegami. Inaczej jutro być może będziesz tego żałować.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt czwartek będzie bardzo udany dzięki ich pozytywnemu nastawieniu. Rób więc wielkie plany. Dziś wszystko, co zaplanowałeś, powinno się spełnić.

Rak

W czwartek Rakom uda się prawie wszystko. Dziś możesz zacząć nowe rzeczy. To świetny czas, aby wyrazić swoje zdolności twórcze.

Lew

W czwartek Lwy będą bardzo energiczne. Zatem dzisiaj będziesz mógł zrealizować wszystko, co znalazło się w Twoich planach. Uważaj na pieniądze.

Panna

Czwartek to pracowity dzień dla Panny. Dziś należy polegać tylko na sobie, nie licząc na pomoc innych. Również w tym dniu lepiej trzymać buzię na kłódkę, aby uniknąć sytuacji konfliktowych.

Waga

Owocny dzień czeka Wagę w czwartek. Będziesz pełen energii i entuzjazmu. Tak więc wszystkie cele wyznaczone na ten dzień zostaną przez Ciebie osiągnięte.

Skorpion

Skorpiony powinny dziś poprawnie ocenić swój stan rzeczy. Pracowity tydzień dobiega końca. Musisz zaplanować pracę na piątek w jak najdokładniejszy sposób, aby przebiegła pomyślnie i sprawnie.

Strzelec

Czwartek to normalny dzień roboczy dla Strzelca. Jednak Twoje poczucie obowiązku, równowaga i cierpliwość sprawią, że będzie bogaty i produktywny. Nic i nikt nie będzie dziś w stanie wytrącić Cię z równowagi.

Koziorożec

Czwartek to zwykły dzień dla Koziorożców. Wszystko pójdzie zgodnie z planem, jak zwykle. Jednak dzięki Twojej dużej energii ten dzień będzie wypełniony i aktywny.

Wodnik

W czwartek Wodniki lepiej, aby się nie spieszyły. Wszelkie prace wykonuj spokojnie i ostrożnie. W przeciwnym razie możesz popełnić poważne błędy.

Ryby

W czwartek Ryby nie powinny być zbyt aktywne. Nie przyniesie Ci to efektów, na które liczysz. Lepiej się nie spieszyć, a zamiast tego robić wszystko spokojnie i ostrożnie.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 26 recenzji

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+20°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+21°
Rzeszów
+20°
Białystok
+21°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+21°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+22°
Kraków
+21°
Łódź
+21°
Wrocław
+23°
Poznań
+21°
Gdańsk
+21°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz
+21°
Lublin
+20°
Katowice
+23°
Białystok
+20°
Częstochowa
+22°
Gdynia
+20°
Sosnowiec
+23°
Radom
+21°
Kielce
+21°
Toruń
+21°
Gliwice
+23°
Rzeszów
+21°
Zabrze
+23°
Wszystkie miasta